2017

Limra Cup 2017 — Results

2005-06

 

Pos Team W D L Goals Pts
1 Tehsil (Baku, Azerbaijan) 4 1 0 13:3 13
2 Shymkent (Kazakhstan) 3 1 1 9:3 10
3 Kemer Kartalları-2005 (Turkey) 3 1 1 17:5 10
4 Kemer Kartalları-2006 (Turkey) 2 1 2 11:14 7
5 Kazanka (Moscow, Russia) 1 0 4 8:18 3
6 Manavgat Spor (Turkey) 0 0 5 0:15 0

03.11
Shymkent — Tehsil 1:2
Kemer Kartalları-2005 — Kazanka 6:2

04.11
Manavgat Spor — Kemer Kartalları-2005 0:3
Kazanka — Tehsil 0:4
Kemer Kartalları-2006 — Manavgat Spor 3:0
Manavgat Spor — Shymkent 0:3
Shymkent — Kemer Kartalları-2006 1:1

05.11
Tehsil — Manavgat Spor 3:0
Kazanka — Kemer Kartalları-2006 3:5
Manavgat Spor — Kazanka 0:3

06.11
Tehsil — Kemer Kartalları-2005 1:1
Shymkent — Kazanka 3:0
Kemer Kartalları-2005 — Kemer Kartalları-2006 7:1
Kemer Kartalları-2005 — Shymkent 0:1

07.11
Kemer Kartalları-2006 — Tehsil 1:3

Best players: GK — Ersultan Smailov (Shymkent), MF — Arda Karatas (Kemer Kartalları-2005), ST — Teimur Mirzaev (Tehsil), Tournament discovery — Gleb Kaminskiy (Kazanka), MVP — Nuretdin Guseinbalaev (Tehsil).

 


2007

 

Pos Team W D L Goals Pts
1 Besiktas (Istanbul, Turkey) 6 0 0 37:1 18
2 Gabala FK (Azerbaijan) 5 0 1 22:1 15
3 Tehsil (Baku, Azerbaijan) 4 0 2 24:3 12
4 Lokomotiv (Moscow, Russia) 3 0 3 25:8 9
5 BD Spor (Turkey) 2 0 4 9:28 6
6 Kemer Kartalları (Turkey) 1 0 5 2:44 3
7 Manavgat Spor (Turkey) 0 0 6 1:35 0

03.11
Kemer Kartalları — Tehsil 0:10
Lokomotiv — Besiktas 0:4

04.11
Manavgat Spor — Lokomotiv 0:6
Besiktas — BD Spor 8:0
Manavgat Spor — Tehsil 0:3
BD Spor — Manavgat Spor 4:1
Gabala — Manavgat Spor 10:0
BD Spor — Kemer Kartalları 4:0

05.11
Kemer Kartalları — Manavgat Spor 2:0
Gabala — BD Spor 4:0
BD Spor — Lokomotiv 1:7
Manavgat Spor — Besiktas 0:10
Tehsil — BD Spor 8:0

06.11
Tehsil — Besiktas 1:2
Kemer Kartalları — Lokomotiv 0:12
Gabala — Kemer Kartalları 6:0

07.11
Tehsil — Gabala 0:1
Lokomotiv — Gabala 0:1
Besiktas — Kemer Kartalları 12:0

08.11
Besiktas — Gabala 1:0
Lokomotiv — Tehsil 0:2

Best players: GK — Aihan Alizade (Tehsil), DF — Zia Shakarhanov (Gabala), MF — Sergei Sushkov (Lokomotiv), ST — Aidin Oglu Aziz Mert (Besiktas), MVP — Berk Terzioglu (Besiktas).

 


2008

 

Pos Team W D L Goals Pts
1 Vardar (Rostov-on-Don, Russia) 8 0 0 34:3 24
2 Lokomotiv (Moscow, Russia) 7 0 1 35:14 21
3 Moskvich (Moscow, Russia) 5 0 3 17:17 15
4 Akrep Spor Antalya (Turkey) 4 1 3 22:17 13
5 Veles (Moscow, Russia) 4 0 4 12:16 12
6 Kemer Kartalları (Turkey) 3 1 4 15:16 10
7 BD Spor (Turkey) 2 0 5 15:27 6
8 Kazanka (Moscow, Russia) 2 0 6 12:28 6
9 Manavgat Spor (Turkey) 0 0 8 0:24 0

03.11
Kazanka — Kemer Kartalları 1:2
BD Spor — Lokomotiv 2:6
Vardar — BD Spor 7:1
Akrep Spor Antalya — Veles 4:1
Akrep Spor Antalya — Moskvich 1:3

04.11
Lokomotiv — Moskvich 6:1
Kazanka — BD Spor 2:7
Kemer Kartalları — Manavgat Spor 3:0
Lokomotiv — Veles 4:0
Kemer Kartalları — Akrep Spor Antalya 3:3
Vardar — Manavgat Spor 3:0

Manavgat Spor — BD Spor 0:3
BD Spor — Moskvich 0:3
Vardar — Kazanka 4:1
Akrep Spor Antalya — Kazanka 5:1
Kazanka — Manavgat Spor 3:0
Manavgat Spor — Akrep Spor Antalya 0:3

05.11
Moskvich — Kazanka 4:1
Akrep Spor Antalya — BD Spor 5:1
Manavgat Spor — Lokomotiv 0:3
Manavgat Spor — Veles 0:3
Moskvich — Manavgat Spor 3:0

Lokomotiv — Akrep Spor Antalya 4:1
BD Spor — Veles 0:2
Akrep Spor Antalya — Vardar 0:4
Veles — Moskvich 3:1
Kemer Kartalları — BD Spor 2:1

06.11
Moskvich — Vardar 0:5
Veles — Kazanka 1:3
Moskvich — Kemer Kartalları 2:1
Kemer Kartalları — Lokomotiv 3:6

07.11
Kazanka — Lokomotiv 0:5
Lokomotiv — Vardar 1:7
Vardar — Kemer Kartalları 1:0
Veles — Kemer Kartalları 2:1

08.11
Veles — Vardar 0:3

Best players: GK — Vadim Vlasov (Vardar), DF — Gokhan Sirasi (Akrep Spor Antalya), MF — Arkhip Sidinkin (Lokomotiv), ST — Vlad Kaluzhskiy (Moskvich), MVP — Sergei Sushkov (Lokomotiv).

 


2009-10

 

Pos Team W D L Goals Pts
1 Lokomotiv-2009 (Moscow, Russia) 8 0 0 71:11 24
2 Vardar (Rostov-on-Don, Russia) 7 0 1 67:13 21
3 Akrep Spor Antalya (Antalya, Turkey) 6 0 2 43:15 18
4 BD Spor (Turkey) 5 0 3 28:35 15
5 Moskvich (Moscow, Russia) 4 0 4 29:46 12
6 Lokomotiv-2010 (Moscow, Russia) 3 0 5 20:51 9
7 Kemer Kartalları (Kemer, Turkey) 2 0 6 18:55 6
8 Kazanka (Moscow, Russia) 1 0 7 14:40 3
9 Manavgat Spor (Manavgat, Turkey) 0 0 8 0:24 0

03.11
Kazanka — Kemer Kartalları 1:7
Akrep Spor Antalya — Lokomotiv-2010 5:0
BD Spor — Lokomotiv-2009 0:10
Vardar — BD Spor 12:1
Akrep Spor Antalya — Moskvich 7:1

04.11
Lokomotiv-2009 — Lokomotiv-2010 9:4
Vardar — Kemer Kartalları 13:1
Kemer Kartalları — Manavgat Spor 3:0
Kazanka — BD Spor 2:4
Manavgat Spor — Akrep Spor Antalya 0:3
Lokomotiv-2009 — Moskvich 12:0

Manavgat Spor — BD Spor 0:3
Vardar — Manavgat Spor 3:0
Lokomotiv-2010 — Moskvich 7:8
Akrep Spor Antalya — Kazanka 7:1
Manavgat Spor — Lokomotiv-2009 0:3
Kazanka — Manavgat Spor 3:0

05.11
Kemer Kartalları — Akrep Spor Antalya 1:9
BD Spor — Moskvich 5:2
Lokomotiv-2010 — Vardar 0:15
BD Spor — Akrep Spor Antalya 0:7
BD Spor — Lokomotiv-2010 12:0

Kemer Kartalları — BD Spor 2:3
Akrep Spor Antalya — Vardar 3:6
Manavgat Spor — Lokomotiv-2010 0:3
Lokomotiv-2009 — Akrep Spor Antalya 6:2
Moskvich — Manavgat Spor 3:0

06.11
Vardar — Kazanka 6:1
Lokomotiv-2010 — Kazanka 4:1
Moskvich — Kemer Kartalları 10:3
Kemer Kartalları — Lokomotiv-2009 0:17

07.11
Moskvich — Vardar 0:8
Kazanka — Lokomotiv-2009 1:7
Moskvich — Kazanka 5:4
Lokomotiv-2009 — Vardar 7:4
Lokomotiv-2010 — Kemer Kartalları 2:1

Best players: GK — Pavel Belskiy (Lokomotiv-2009), DF — Andrei Silchenkov (Lokomotiv-2009), MF — Andrei Moshkin (Moskvich), Umer Daldal (Akrep Spor Antalya), ST — Alexander Belukha (Vardar), MVP — Daniil Gabovskiy (Lokomotiv-2009).

Comments are closed